Bezdomovkyně se utábořily téměř v centru města. Nepořádek kolem jejich ´brlohu´ je neskutečný!

Plzeňští městští strážníci řešili v uplynulých dnech problém dvou bezdomovkyň. Ty se i se svým vozidlem utábořily téměř v samém centru města. Zatímco dříve bezdomovci hledali úkryt převážně kdesi v křoví, dnes se stahují již do samých center měst. Tento případ je toho skutečným příkladem.

bezdomovci se utábořily v samém centru města Plzně, zdroj - MP PlzeňFoto: Autentické foto, zdroj: MP Plzeň

„Strážníci městské policie je již v minulosti upozorňovali na přestupkové jednání a vyzývali je ke sjednání nápravy. Dvacetiletá žena z Rokycanska a dvaačtyřicetiletá žena původem ze Slovenska přislíbily, že se budou nepořádek snažit zlikvidovat. Odmítly se ale vyjádřit k záležitosti nepojízdného odstaveného vozidla, ve kterém mají uskladněné své osobní věci a záležitost řešit,“  sdělila mluvčí plzeňských strážníků Jana Pužmanová. Celou záležitostí se tak bude zabývat přestupková komise centrálního plzeňského obvodu.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat