Bouřky a střídavé počasí bude také o víkendu. Zlepšení by mělo přijít na začátku týdne

Bouřky a deštivé počasí. Tak bude podle meteorologů vypadat tento víkend. Již na dnešek je hlášen výskyt ranní mlhy a občasných bouřek. Podobné počasí má trvat až do začátku příštího týdne.

zataženo, počasí, PnDFoto: Ilustrační, Plzeňsko na dlani

Na sobotu meteorologové předpovídají ranní výskyt mlhy, jinak oblačno až polojasno. Zpočátku ojediněle v průběhu dne bude docházet místy k přeháňkám nebo bouřkám. Ty mohou být doprovázeny kroupami a také značnými přívalovými srážkami. Večer by mělo již docházet k ubývání srážek. Nejvyšší teploty 20 až 23 °C, na horách 16 až 19 °C.

Na neděli se očekává vesměs stejné počasí jako v sobotu. Denní teploty se budou pohybovat kolem 25 °C. Nejnižší noční teploty klesnou na rozmezí 11 – 14 °C.

V průběhu pondělí se již očekává poněkud lepší počasí, nicméně ráno lze místy očekávat výskyt mlhy a jinak polojasno nebo skoro jasno. V průběhu dne bude docházet při přechodně zvětšené oblačnosti místy k přeháňkám. Nejnižší noční teploty 10 °C, nejvyšší denní teploty 21 až 24 °C.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>