Celostátně hledaný muž byl zadržen strážníky. Ti ho objevili v zahrádkářské kolonii

Včerejšího dne se podařilo plzeňským městským strážníků zadržet celostátně hledaného muže, na něhož byl vydán příkaz k zatčení. K zadržení muže došlo ve chvíli, kdy hlídka strážníků vykonávala kontrolní činnost v jedné zahrádkářské kolonii. Tam si dvojice strážníků muže všimla. Ten při svém zadržení nekladl odpor.

davFoto: Městská policie při kontrole zahrádkářské kolonie, v níž se skrýval hledaný muž, zdroj: MP Plzeň

„Čtyřicetiletého muže, který byl veden v policejních evidencích, se hlídce zdařilo zajistit v Dobřanské ulici. Pár minut před jednou hodinou odpoledne tu hlídka prováděla kontrolu v zahrádkářské kolonii, kde si ho všimla, a protože z místní a osobní znalosti měla povědomí o tom, že ho hledá státní policie, vše si ověřila provedenou lustrací. Dalším prověřováním vyšlo najevo, že se nachází v celostátním pátrání PČR a také to, že byl na něj vydán příkaz k zatčení,“  sdělila mluvčí strážníků Jana Pužmanová. Jak dodala, muže strážníci obratem předali státním policistům k dalším procesním úkonům.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat