Černou skládku na Habří zlikviduje majitel pozemku. U přestupkové komise skončí dva původci!

Před několika měsíci jsme informovali o obrovské nelegální skládce, jenž vznikla v bývalé osadě Habří nedaleko Struhař na jižním Plzeňsku. V bývalé romské osadě, kde ještě před asi třiceti lety žili lidé, se povalovalo velké množství odpadků a doslova metráky suti, které tam postupem let navezli někteří lidé z okolí. Jak se nám podařilo zjistit, v současné době je tato černá skládka již v likvidaci. Tu si podle našich informací zajistil sám majitel pozemku.

černá skládka na habří - původce, zdroj - MP BloviceFoto: Autentické foto – dva provinilci, kteří naváželi odpad na černou skládku u Habří, zdroj: MP Blovice

Současně se však městu, do jehož obvodu Habří spadá, podařilo umístit v místě skládky několik fotopastí. Úspěch přišel téměř vzápětí. Již několik dnů po jejich instalaci se pracovníkům městské policie povedlo odhalit dva hříšníky. Ti tam zcela v naprostém klidu odváželi kdejaký odpad a harampádí přímo na korbě přívěsu. Podle všeho oba provinilce ještě čeká přestupkové řízení.

„Strážníky městské policie Blovice byli ve dvou případech zjištěni pachatelé, kteří vyváželi odpad na černou skládku do prostoru Habří u Blovic. Věc byla v roce 2016 předána k projednání přestupkové komisi města Blovice. V současné době je tato černá skládka likvidována ze strany majitelů pozemku,“  upřesnil za blovickou městskou policii Petr Baláž.

 

2 thoughts on “Černou skládku na Habří zlikviduje majitel pozemku. U přestupkové komise skončí dva původci!

  • 16.8.2016 at 15:56
    Permalink

    No konečně. To byla hrůza tam. Budou volby, proto se město najednou snaží na oko něco dělat. Tolik nepořádku se na jednom místě málo vidí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>