Cizinci se ve fabrice porvali tak, že jeden z nich skončil v nemocnici. Tam jej dopravil vrtulník LZS

Přesně před dvěma dny přijeli do Plzně ministr vnitra a policejní prezident, aby tam představili pilotní projekt, pomocí něhož chtějí řešit problémy se zahraničními pracovníky a jejich častou kriminalitou. Jak se ukazuje, problém s cizinci je mnohem větší, než se zdálo. To ostatně dokazuje také včerejší případ, který se udál v Nové Hospodě na Tachovsku. Tam se dva cizinci vzájemně napadli tak, že jeden z nich musel být přepraven vrtulníkem do nemocnice. Útočník poté skončil v policejní cele.

nůž, zdroj - vybaven.czFoto: Ilustrační, zdroj: vybaven.cz

„Borští policisté včerejšího dne přijali oznámení o fyzickém napadení, ke kterému došlo v areálu jedné firmy na Nové Hospodě. Ve výrobní hale se tam nepohodl 31letý cizinec se svým 45letým krajanem, kterého následně udeřil pěstí do hlavy. Na tento útok starší z mužů zareagoval tak, že mladšího napadl zalamovacím nožem, kterým jej pořezal v oblasti pravého boku. Poraněný byl z místa letecky transportován do nemocnice v Plzni, kde je hospitalizován,“  popsala rozepři mezi oběma muži policejní mluvčí Dagmar Jiroušková. Druhého z cizinců policisté na místě zadrželi a následně převezli do policejní cely. Případ si již převzali tachovští kriminalisté, kteří veškeré okolnosti napadení nyní zjišťují.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat