Čtyřiadvacetiletá žena opakovaně kradla. Nyní sebrala rtěnku v obchodě, za což jí hrozí kriminál!

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Tímto rčením se evidentně neřídí čtyřiadvacetiletá žena, která opakovaně krade v obchodech. Jen za poslední rok a čtvrt byla žena dvakrát souzena. Nyní opět spáchala krádež, kdy se jejím cílem stala rtěnka za padesát korun. Ženě tak tentokrát hrozí trest odnětí svobody na několik let.

zlodějka v obchodě, zdroj-valtech.czFoto: Ilustrační, zdroj: valtech.cz

„Policisté Obvodního oddělení Plzeň 2 sdělili podezření ze spáchání přečinu krádež čtyřiadvacetileté ženě z Plzně. Ta se tohoto přečinu dopustila včera odpoledne na prodejní ploše obchodu s drogistickým zbožím, který se nachází  v Plzni na Slovanech. Zde totiž odcizila jednu rtěnku v hodnotě padesát korun. Dekorativní kosmetiku si mezi regály vložila do kapsy a z prodejny bez placení odešla. Protože pachatelka je protřelou recidivistkou a za poslední rok a čtvrt byla za majetkovou trestnou činnost odsouzena dokonce dvakrát, jednou k podmíněnému trestu odnětí svobody v délce trvání sedmi měsíců se zkušební dobou do září tohoto roku, podruhé k trestu obecně prospěšných prací ve výměře 300 hodin, které dosud nevykonala, hrozí jí za tento banální skutek až tříletý pobyt za mřížemi,“  upřesnila policejní mluvčí Hana Štefflová.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>