Devatenáctiletý muž vlezl do cizího domu a usnul v dětské postýlce. Vzbudit ho museli až policisté

Skutečně zajímavý a úsměvný případ řešili policisté z Horažďovic. Ti byli povoláni do jednoho z tamních domů poté, co jeho tamní obyvatelé našli v dětské postýlce nocovat cizího muže. Podle všeho muž v naprostém klidu vlezl do tohoto domu, kde objevil postýlku, do níž si potom lehl a tvrdě usnul. Vzbudit jej tak museli až přivolaní policisté.

policie ilustrační, PnDFoto: Ilustrační, Plzeňsko na dlani

„Policisté na obvodním oddělení v Horažďovicích přijali v neděli 19. června tohoto roku oznámení o vniknutí do domu. V Horažďovicích před šestou hodinou ranní muž neoprávněně vnikl do domu, kde v dětském pokoji ulehl do postele a usnul. Poškození oznámili na policii, že v jejich domě se nachází cizí muž a hlídka vyjela na místo. Policisté v domě zajistili devatenáctiletého mladíka z obce na Horažďovicku, který se podrobil dechové zkoušce. Přístroj naměřil více než 1,50 promile alkoholu,“  sdělila mluvčí policistů Dana Ladmanová.

Policisté proti muži již zahájili také úkony trestního řízení pro přečin porušování domovní svobody. Případ však dále prověřují.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>