Dítě na bobu vjelo pod jedoucí auto. Záchranáři malého pacienta převezli do nemocnice

Sušičtí policisté se zabývají případem zranění malého dítěte, k němuž došlo ve středu v Sušici. Při hrátkách na sněhu si tam malý chlapec způsobil zranění tím, že vjel se svým bobem pod jedoucí automobil. Podle našich zjištění nejsou zranění chlapce nijak vážná, přesto jej však záchranáři převezli do nemocnice.

zásahové auto připravené na zásahFoto: Ilustrační, Plzeňsko na dlani

„Ve středu 18. ledna tohoto roku před šestnáctou hodinou jela osmačtyřicetiletá místní žena s osobním vozidlem tovární značky Škoda Octavia po místní komunikaci v ulici Pod Svatoborem. Na přímém úseku komunikace, kde se nacházela souvislá vrstva sněhu, z přilehlého svahu vjelo z pravé strany do jízdní dráhy vozidla nezletilé dítě na plastovém snowboardu a došlo ke střetu pravé přední části vozidla s dítětem. Následkem střetu došlo ke zranění nezletilého chlapce, který byl převezen zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice v Sušici. Na místo byl přivolán otec dítěte. Dechovou zkouškou bylo vyloučeno užití alkoholu u řidičky,“  upřesnila policejní mluvčí Dana Ladmanová. Policisté okolnosti této neobvyklé dopravní nehody nadále šetří.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat