Dívky našly při procházce mrtvého psa v tašce. Policisté se případem zabývají

Při včerejší procházce v zámeckém parku v Boru na Tachovsku objevily tři dívky mrtvolu malého psa, který byl uložen v igelitové tašce. Dívky okamžitě přivolaly na místo policisty, kteří se nyní začali případem zabývat. 

policie v akci, wikimedia.orgFoto: Ilustrační, wikimedia.org

„Včerejšího dne se v podvečerních hodinách obrátila na borské policisty místní dívka s tím, že se svými dvěma kamarádkami nalezly při procházce zámeckým parkem v Boru igelitovou tašku, která silně zapáchala,“  sdělila mluvčí policistů Dagmar Brožová. Podle našich informací se taška nacházela v křoví poblíž cesty a poté, co jí zvědavé dívky vytáhly za pomocí klacku na chodník, se ukázala část uhynulého psa. „Hlídka, která přijela na místo, zjistila, že pes menšího vzrůstu je ve značném stádiu rozkladu a kolem celé hlavy má omotanou žlutou izolační pásku. Psa zajistila a předala veterinární správě. Její příslušné pracoviště provede pitvu zvířete – z jejích výsledků by měla být zřejmá příčina úmrtí psa,“  doplnila Brožová. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu týrání zvířat. Případem se nyní zabývají tachovští kriminalisté.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat