Do Plzně přijel premiér Sobotka s ministrem Chovancem. Cílem jejich cesty bylo policejní ředitelství

Dnes zavítal do krajské metropole premiér vlády Bohuslav Sobotka, kterého doprovázel ministr vnitra Milan Chovanec. Jejich cesta vedla na tamní krajské policejní ředitelství, kam oba přijeli diskutovat o bezpečnosti v regionu. Na policejním ředitelství se oba politici setkali se šéfy policejních útvarů a krajským ředitelem Policie ČR Pavlem Krákorou. S největší pravděpodobností má cesta obou politiků do regionu spojitost s nadcházejícími krajskými volbami, jež se konají na podzim.

premiér Sobotka na návštěvě u policie v Plzni, zdroj - policie.cz

„Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje dnes navštívil předseda vlády České republiky Bohuslav Sobotka a ministr vnitra České republiky Milan Chovanec. Na půdě ředitelství je přivítal plk. Pavel Krákora,“  sdělila policejní mluvčí Martina Korandová.

premiér Sobotka u policie v plzni na návštěvě, zdroj - policie.cz

Do Plzně přijeli oba politici diskutovat ohledně bezpečnosti v regionu. „S ostatními představiteli policie projednávali otázky týkající se bezpečnosti v Plzeňském kraji. Po jednání následoval tiskový brífink, kde hosté představili své názory ohledně fungování policie,“  popsala účel schůzky policejní mluvčí.

Kromě policejního ředitelství navštívil premiér s ministrem vnitra také další místa v regionu. Konkrétně zavítali do Stoda, kde navštívili tamní nemocnici. Poté jejich cesta vedla do Dobřan, kde se setkali s místními hasiči.

Foto: Návštěva zástupců vlády v budově krajského policejního ředitelství, zdroj: Policie ČR

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>