Dopravně bezpečnostní akce na Domažlicku měla úspěch. Policisté zjistili sedm provinilců

Poslední prázdninový den se uskutečnila na Domažlicku dopravně bezpečnostní akce, jenž byla zaměřena na účastníky silničního provozu. Policisté při ní kontrolovali jak technický stav vozidel, tak i samotné řidiče. Podle všeho se policistům povedlo během pouhých čtyř hodin zkontrolovat více jak osmdesát vozidel. Při těchto kontrolách odhalili sedm hříšníků.

poliejní konstroly, zdroj - policie.czFoto: Ilustrační, policie.cz

„Dne 31. srpna 2016 v době od 15 hodin do 17 hodin a od 18 hodin do 20 hodin proběhla na teritoriu územního odboru Domažlice krajská dopravně bezpečnostní akce, při které se policisté zaměřili na dodržování pravidel silničního provozu. Během akce zkontrolovali čtyřiaosmdesát vozidel a zjistili 7 přestupků. Všechny přestupky vyřešili na místě v blokovém řízení uložením blokových pokut v celkové výši 4 900 korun. Dva řidiči překročili nejvyšší povolenou rychlost, jeden řidič byl přistižen při nesprávném předjíždění. V jednom případě policisté zjistili nevyhovující technický stav vozidla a v jednom případě se přestupku dopustil chodec. Požití alkoholických nápojů policisté nezjistili ani u jednoho řidiče,“  upřesnila policejní mluvčí Dagmar Brožová.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>