Pátrací akce: Seniorka zmizela z letinského sociálního centra. Ženu objevil psovod v mokřadech!

Velká pátrací akce, do níž bylo zapojeno několik policejních hlídek, se odehrála včera po dvacáté hodině v Letinech na jižním Plzeňsku. Podle našich informací tam policisté pátrali po ženě, která zmizela z tamního sociálního centra. Jelikož žena byla zmatená, hrozilo, že vše by mohlo špatně skončit. Proto se do pátrací akce zapojilo naráz několik policistů. V pohotovosti byl navíc připraven také policejní vrtulník s termovizní. 

policisté pátrali po ztraceném, krimi-plzen.czFoto: Ilustrační, fotoarchiv Plzeňsko na dlani (autor: M.Kindl)

„V osm hodin večer přijali policisté z územního odboru Plzeň-venkov oznámení, že v léčebných lázních Letiny pohřešují 76letou seniorku. Ženu viděl naposledy personál lázní kolem sedmnácté hodiny při výdeji večeře, při kontrole ubytovaných osob kolem půl sedmé již nebyla k nalezení. Personál projevil o ženu značnou obavu i s ohledem na to, že trpí chorobou, při které je ve vysoké míře snížena její orientace v prostoru i čase,“  sdělila policejní mluvčí Markéta Fialová. Po přijetí oznámení se sjelo na místo naráz několik policejních hlídek. Po ženě pátrali policisté z obvodních oddělení Blovice, Nepomuk a Přeštice. Pátrací akce se zúčastnili i kriminalisté a policista z oddělení služební kynologie se psem.

„V záloze byl připraven vrtulník s termovizí. Policisté prováděli pátrání s maximální intenzitou, neboť se přibližovala noc, která by situaci ztížila. Naštěstí kolem půl desáté večer se zhruba půl kilometru od lázeňských budov v místních mokřadech podařilo policistovi se služebním psem vypátrat sice zmatenou, promočenou a podchlazenou seniorku, ale jinak bez známek zranění a újmy na zdraví,“  doplnila mluvčí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat