Dramatická záchrana: Strážníci zachraňovali život ženě, která se rozhodla sejít z tohoto světa

V noci na dnešek vyjížděli plzeňští městští strážníci k případu, při němž šlo o život jedné ženě v Plzni na Doubravce. Podle našich zjištění byla celá záchranná akce poměrně dramatická, neboť strážníci museli složitě hledat, kde se žena vůbec nachází. Po krátké chvíli se jim však ženu podařilo objevit.

zena-chtela-spachat-sebevrazdu-mpplzen-czFoto: Autentické foto – žena chtěla spáchat sebevraždu, zdroj: MP Plzeň

„K možnému pokusu o sebevraždu vyjížděli strážníci v jedenáct večer. Původní uvedená adresa však patřila firmě, kde nikdo nebyl. Tak začali strážníci pátrat v okolí na zvoncích. Na jejich zvonění však tady nikdo také nereagoval, z bytu byl slyšet pouze štěkot psa. Po chvilce se hlídce podařilo dostat i dovnitř do domu, kde taktéž strážníci nebyli úspěšní, ale posléze vizuální prohlídkou vnějšku domu zjistili, že jsou otevřené balkonové dveře u předmětného bytu,“  popsala dramatický průběh akce mluvčí strážníků Jana Pužmanová.

Jak doplnila, jeden ze strážníků proto vysadil toho druhého nad úroveň zábradlí. V tom okamžiku strážník skrze balkónové zábradlí zahlédl nehybně ležící osobu uvnitř bytu. Ta na něho mávala rukou!

„Jelikož hlídka pojala podezření na ohrožení zdraví a života osoby, využila otevřených dveří ke vstupu do bytu a pokusila se ležící ženu vzbudit mluvením, na což po chvilce naštěstí zareagovala. Jak žena posléze strážníkům na jejich dotaz odpověděla, zkonzumovala léky z prázdných obalů, které našla hlídka na místě, a zapila je půllitrem vína a čtyřmi dvanáctkami. Přivolaná zdravotnická záchranná služba si ženu převzala do své péče. Ještě než se tak stalo, poskytli jí strážníci prvotní pomoc,“  doplnila mluvčí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat