Dramatické chvíle řešil vyjednavač v Rokycanech. Žena tam chtěla skočit z vysokého komína

Dnes jsme psali o dalších případech sebevražd a pokusů o ně, k nimž v posledních dnech v regionu došlo. Neuplynulo však ani několik málo hodin a policisté řešili další případ. Tentokrát se jednalo o dramatickou situaci přímo v centru Rokycan. Dnes před čtrnáctou hodinou tam totiž chtěla skočit pětatřicetiletá matka dvou dětí z komína bývalé fabriky.

žena chtěla skočit v rokycanech z komína, autor - denik.cz - jana vaníkováFoto: Autentické foto z místa, autor: DENÍK/Jana Vaníková

Na místo okamžitě vyjeli jak policisté, tak i hasiči a záchranáři. Žena totiž stála v botách s podpatky přímo na skruži ve výšce několika desítek metrů nad zemí. Jelikož skutečně hrozilo, že žena nakonec skočí dolů, vypravil se k ní na hasičské plošině policejní vyjednavač.

„Tomu se po příjezdu na místo podařilo za pomoci výškové techniky k ženě přiblížit a začít komunikovat. V patnáct hodin žena za doprovodu  policejního vyjednavače a hasiče vstoupila na plošinu záchranného koše a byla svezena k zemi, kde ji následně převzali do péče zdravotníci,“  upřesnila k dramatickému zásahu policejní mluvčí Hana Kroftová.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat