Duševně nemocná žena chtěla skočit pod jedoucí auto. Strážníci ji zadrželi a předali záchranářům

To, že městští strážníci nemají lehkou službu, ilustruje případ ženy, která ve chvíli, kdy dvoučlenná hlídka stála před mycí linkou na plzeňské Domažlické ulici, přistoupila k jejich autu a začala si strážníkům stěžovat, že vidí červené a modré příšery. Strážníci proto celou situaci nepodcenili a se ženou komunikovali. K místu již mířili také záchranáři. Než však stihli dojet, ženu popadl amok a chtěla skočit pod jedoucí auta. Přitom křičela, že ji honí červené příšery, které ji chtějí uškrtit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAFoto: Ilustrační, MP Plzeň

„K jejich vozidlu přistoupila žena a požádala je o pomoc. Prý má strach, vidiny a chce se zabít. Strážníci si začali s ženou povídat a dozvěděli se, že již v minulosti byla hospitalizována v léčebně Dobřany. Hlídka na místo přivolala záchranku a dál s ženou komunikovala, ta najednou začala křičet, že vidí červené a modré příšery, které ji chtějí uškrtit. Při tom se rozběhla směrem k vozovce s úmyslem skočit pod projíždějící auta. Jeden z členů hlídky ji v tom rychle zabránil a zastoupil ji cestu. Strážníci se ženou nadále komunikovali a následně ji předali do péče záchranářů, kteří dorazili na místo,“  sdělila mluvčí strážníků Jana Pužmanová k případu narušené ženy.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat