Dvojice bezdomovců se utábořila pod lávkou pro pěší. Kolem nich byl nepořádek a výkaly!

Plzeňské městské strážníky opět trápí bezdomovci, kteří se čím dál více stahují téměř do samého centra města. Poslední případ to ilustruje dokonale. V pondělí dopoledne totiž přistihla službukonající hlídka dvojici bezdomovců, kteří se utábořili pod lávkou pro pěší, jež se nachází nedaleko vlakového nádraží. Podle strážníků se jedná o dvojici bezdomovců, která je značně problémová.

bezdomovci v samém centru města způsobují problémy, zdroj - MP PlzeňFoto: Autentické foto – dvojice bse utábořila pod lávkou kousek od centra města, zdroj: MP Plzeň

„Kolem svého „ brlohu“ měla dvojice značný nepořádek. Kromě odhozených odpadků se tam povalovaly jejich osobní věci a celé místo bylo silně znečištěno výkaly. Muž a žena již byli opakovaně v minulosti upozorněni na přestupkové jednání, kterého se dopouštějí a byli vyzváni ke zjednání nápravy. Oba odmítli následně záležitost na místě řešit, proto se jí bude zabývat přestupková komise centrálního obvodu,“  sdělila mluvčí plzeňských městských strážníků Jana Pužmanová.

Před plzeňskou přestupkovou komisí stane navíc ještě jeden muž, kterého si hlídka městské policie všimla při kontrole na vlakovém nádraží. Podle našich informací tam muž vykonával tělesnou potřebu na zeď v blízkosti čínského bistra. Muži ani nevadilo, že kolem chodí lidé.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat