Jedenatřicetiletý muž onanoval na balkóně v půl sedmé ráno. Přitom sledoval kolemjdoucí

Včera ráno vyjížděli policisté do jednoho z bytů v plzeňské Martinské ulici, kde na tamním balkóně v prvním patře stál jedenatřicetiletý muž, který si třel pohlavní úd. Muži ani nevadilo, že na chodníku pod balkónem chodí lidé. Jeho sexuální pudy tak museli umravnit až policisté, kteří úchylného muže zahnali do bytu a poté odvezli na služebnu, kde mu sdělili podezření z přečinu výtržnictví.

kolárova ulice, agresivní polák, mpplzen.czFoto: Ilustrační, MP Plzeň

„Na balkóně domu v prvním patře si stáhl kalhoty a před zraky kolemjdoucích a obyvatel protějšího domu, kteří jej mohli zahlédnout z oken svých příbytků, masturboval. Na jeho nevhodné chování upozornila policisty žena, která vypověděla, že se nejedná o první počin mladého muže, ale že se tohoto protiprávního jednání dopustil již několikrát. Pachatel krátce po přijetí oznámení putoval s policejní hlídkou, která si pro něj na místo činu dojela, na policejní služebnu a zde si vyslechl sdělení podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Za to mu v případě pravomocného rozsudku hrozí až dvouleté vězení,“  sdělila policejní mluvčí Hana Štefflová.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>