Kdosi včera nahlásil bombu v Galerii na Slovanech, dnes v trolejbusech MHD!

V posledních několika hodinách došlo v Plzni k několika útokům anonyma, jež hrozil uložením nástražného výbušného systému. Včera kdosi oznámil na linku městské policie, že byla uložena bomba v Galerii na Slovanech. Dnes po poledni bylo na stejnou linku oznámeno uložení této výbušniny také v prostředcích MHD, konkrétně trolejbusech. 

MHD a doprava na Plzeňsku, zdroj - poved.czFoto: Ilustrační, zdroj: Poved.cz

Podle našich informací se hrozba měla týkat některého ze spojů na linkách 12, 13 a 16, na kterých denně jezdí několik tisíc cestujících. Policisté proto zahájili rozsáhlou operaci a každý tento spoj musel být prohledán. Cestující si museli vystoupit na nejbližší zastávce, kam dorazili také policisté, kteří spoj důkladně prohledali.

Zda se tak jedná o jednoho a téže oznamovatele určí až další vyšetřování. Po pachateli těchto výhružných telefonátů policisté intenzivně pátrají.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat