Konec prázdnin bude ve znamení teplých dnů. Tak vypadají vyhlídky meteorologů

Podle všeho nás čeká teplý konec letních prázdnin. Tak alespoň vypadají vyhlídky meteorologů na příští týden. Místy se však mohou objevit také lokální bouřky.

tropická vedra, sucho, morguefile.comFoto: Ilustrační, zdroj: morguefile.com

Již zítra bude během dne slunečno, kdy se denní teploty budou pohybovat kolem 24 stupňů Celsia. V sobotu během dopoledne se očekává venkovní teplota kolem 16 stupňů, která v průběhu odpoledne vystoupá až k 26 stupňům Celsia. K večeru se mohou na některých místech objevit dokonce bouřky.

V neděli se bude venkovní teplota v průběhu odpoledne pohybovat kolem 20 stupňů Celsia. V pondělí 22. srpna se očekává během dopoledne chladnější počasí, kdy by teplota měla poklesnout k pouhým 12 stupňům Celsia. Během odpoledne pak dojde k vzestupu venkovních teplot. Ty však nepřekročí 19 stupňů Celsia. V noci na úterý se očekává nástup lokálních bouřek, které mohou být místy intenzivní.

V úterý během dopoledne bude s největší pravděpodobností oblačno, následně slunečno. V dopoledních hodinách bude venkovní teplota kolem 15 stupňů Celsia, která odpoledne vystoupá až k 21°C.

Ve středu a ve čtvrtek bude jasno až polojasno. Denní teploty se budou pohybovat kolem 20 a místy 23 stupni Celsia. V pátek 26. srpna by mělo být jasno, během odpoledne vystoupají teploty až k 31°C.  O víkendu 27. – 28. srpna by mělo být jasno a polojasno. Denní teplota by měla přesahovat 31°C.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>