Kriminalisté vyšetřují úmrtí muže na autobusové zastávce. Není vyloučeno, že se upil k smrti!

Kriminalisté se v těchto dnech zabývají případem úmrtí muže na autobusové zastávce. K tomu došlo toto pondělí v Letinech na Plzeňsku. Podle informací, které se nám povedlo zjistit, stál muž na této zastávce společně s dalšími lidmi. Po velmi krátké chvíli však dotyčný muž ztratil vědomí a padl na zem. Na místo proto okamžitě vyjeli jak záchranáři, tak i policisté. Ačkoliv se záchranáři snažili dotyčnému muži pomoci, ten však na místě zemřel. Celý případ si tak převzali kriminalisté, kteří nařídili soudní pitvu.

kriminalisté přijeli na místo činu do parku v blovicích, PndFoto: Ilustrační, Plzeňsko na dlani

„V pondělí muž na zastávce autobusu najednou před svědky padl a zemřel. Okamžitě jsme se začali případem zabývat a ve věci byla nařízena soudní pitva. Výsledky pitvy ještě nemáme, případ šetří kriminalisté,“  uvedla pro Plzeňsko na dlani policejní mluvčí Hana Štefflová.

Podle našich informací se mělo jednat o čtyřicetiletého muže, který údajně holdoval alkoholu. Zda tak za jeho smrtí nestojí právě přemíra alkoholu, musí nyní určit pitva.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>