Letošní ročník pačejovské rallye nabídne zajímavou podívanou. Startovat bude více jak 150 posádek!

Již v sobotu 30. července odstartuje v Pačejově na Klatovsku další ročník tradiční Rallye Agropa. Na startu se objeví více jak 150 soutěžních posádek. Start závodu je naplánován na půl devátou, kdy závodní posádky vyrazí na svoji první rychlostní zkoušku.

podbrdská rallye legend 2016, PnDFoto: Ilustrační, Plzeňsko na dlani

„Vše začne v pátek 29. července večer předstartovní šou, která se díky stavebním pracím přesunula z náměstí na parkoviště u kina Otava. K vidění bude přes 20 vybraných posádek. Ve 22 hodin vše ukončí hudební ohňostroj, aby se zde první posádky sešly opět ráno v půl deváté. To je naplánován slavnostní start soutěže. Odtud posádky vyrazí na první rychlostní zkoušku. Tou bude tradiční strážovický test, v letošním roce se startem v Nehodívě,“  upřesnil zpravodaj rally Miroslav Žitník ml.

Na závodníky letos čeká celkem osm rychlostních zkoušek. Návštěvníkům a divákům se tak naskytne skutečně zajímavá podívaná plná dojmů.

„Pořadatelé vybrali velké množství diváckých míst. Zde je vše podřízeno divákům a bezpečnému sledování soutěžních vozidel. Kdo navštíví tato divácká místa, nemusí mít strach, že bude stát příliš daleko od trati a přijde tak o sportovní zážitek. Doporučujeme tedy divákům navštívit oficiální divácká místa, kde si každý divák ten svůj úsek najde, jednoduše přijede i odjede a může se zde i občerstvit,“  doplnil Žitník ml.

Více k závodu zde

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat