Lupič, který šel na pokladní s maketou pistole, skončil ve vazbě. Tam ho v sobotu poslal plzeňský soud

Ve čtvrtek 1. března došlo v plzeňské části Slovany k loupežnému přepadení peněžního ústavu. Pachatel, který se tohoto činu dopustil, byl policisty během krátké chvíle vypátrán. Jedenadvacetiletý muž z Plzeňska byl včerejšího dne vzat do vazby. 

Zbraň od krve, www.morguefile.comFoto: Ilustrační, zdroj: morguefile.com

„Ve čtvrtek 1. března 2018  před třináctou hodinou došlo v Plzni k loupežnému přepadení peněžního ústavu na Náměstí Generála Píky. Do objektu přišel  muž, který měl zakrytou hlavu kapucí a držel v ruce střelnou zbraň. Pachatel po pracovnici požadoval finanční hotovost, kterou mu žena vydala,“  sdělila mluvčí policistů Dana Ladmanová.

„Jednadvacetiletý muž z Plzeňska převzal od komisaře usnesení o zahájení trestního stíhání ze spáchání zločinu loupež. V rámci prověřování policisté zjistili, že pachatel ke svému jednání užil maketu zbraně,“  uspřesnila Ladmanová. Na obviněného muže byl podán návrh na vzetí do vazby, protože byla důvodná obava, že se bude trestnímu stíhání vyhýbat a trestnou činnost páchat dále. „V sobotu 3. března na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby,“  dodala  mluvčí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat