Majitel penzionu skončil ve vazbě za to, že odíral ženy. Byl totiž kuplířem!

Kriminalisté z Tachovska odhalili v těchto dnech případ kuplířství. Toho se dopustil devětačtyřicetiletý muž, jenž vlastnil penzion, v němž pro něho pracovalo několik žen. Ty v tomto penzionu poskytovaly sexuální služby. Podle našich zjištění jim muž dělal ´pasáka´, kdy za své služby inkasoval nemalé peníze. Sprostý kuplíř již sedí ve vazbě, kde si počká na verdikt soudu.

policie ilustrační, PnDFoto: Ilustrační, Plzeňsko na dlani

„Při akci, která se uskutečnila 2. května letošního roku v ranních hodinách, policisté zadrželi 49letého muže. Toho policejní komisař následně obvinil ze spáchání zločinu kuplířství. Jak se podařilo kriminalistům zjistit, muž měl minimálně od ledna roku 2013 do doby svého zadržení, tedy do 2. května, získávat finanční prospěch ze zajišťování prostituce. V souvislosti s tím provozoval penzion na území tachovského okresu, ve kterém ubytovával najaté dívky poskytující sexuální služby. Dívky do penzionu zajišťoval mimo jiné i zveřejňováním inzerátů nabízejících práci v oblasti erotiky na různých internetových serverech. S vybranými zájemkyněmi se pak dohodl na provozování prostituce, kdy součástí byla předem dohodnutá pravidla a sjednané úplaty za poskytování jednotlivých sexuálních služeb. Z výdělku pak měly dívky odvádět minimálně 50 procent obviněnému muži z platby za každou sexuální službu,“  sdělila k odhalení kuplíře a jeho nechutných praktik policejní mluvčí Dagmar Jiroušková. Aby obviněný muž dosáhl ještě větších výdělků od prostitutek, zajišťoval také zveřejňování inzerátů s nabídkou sexuálních služeb jednotlivých dívek na internetových stránkách.

„Dále za úplatu provozoval hostinskou činnost v prostorách penzionu, občerstvení klientů, v létě byl k dispozici zahradní bazén s pergolou a grilem. Kromě toho provozoval tzv. eskortní službu, kdy dívky sám odvážel ke klientům či klienty do penzionu,“  popsala služby kuplíře policejní mluvčí.

Kriminalisté také zjistili, že v uvedeném období se v penzionu za účelem prostituce vystřídalo zhruba 20 až 30 dívek různých národností, přičemž v penzionu bylo naráz ubytovaných až pět dívek.

„Dále kriminalisté zjistili, že obviněný pro sebe vyinkasoval jen od dvou ubytovaných dívek poskytujících sexuální služby během čtyř let přes 1 290 000 korun, přičemž kriminalisté odhadují, že celková částka mohla být mnohonásobně vyšší,“  dodala mluvčí.

Součástí policejní akce byly domovní prohlídky, při nichž policisté zajistili vozidlo BMW, finanční hotovost ve výši přes 23 000 korun a přes 700 euro. Následně byla zajištěna také nemovitost a peněžité prostředky na účtech obviněného v řádech statisíců korun.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>