Mladík zabodl v obchodě nůž do pokladny a chtěl peníze. Než se stihl vzpamatovat, prodejce ho vystříkal slzným sprejem!

Opravdu statečně se zachoval prodejce z Domažlic, kterého v jeho obchodě přepadl teprve devatenáctiletý mladík. Ten vešel do tamního obchodu se zeleninou, kde vytáhl z bundy nůž, který následně zabodl do pokladny. Po prodejci mladík chtěl, aby mu vydal všechny peníze a cigarety. Prodejce se však hrozeb mladíka nezalekl a okamžitě jej rázně vystříkal slzným plynem!

sexuální zvrhlík zadržen, mpplzeňFoto: Ilustrační, mpplzen.cz

„Domažličtí kriminalisté dne 10. února 2016 zahájili trestní stíhání devatenáctiletého muže, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupež. Mladík týž den krátce před patnáctou hodinou vešel do prodejny ovoce a zeleniny v Domažlicích, u pokladny vyndal z bundy kuchyňský nůž, který bodl do pokladny a majiteli prodejny přikázal, aby mu vydal všechny peníze a cigarety. Obchodník vyndal ze zásuvky pepřový sprej a okamžitě jej použil. Pachatel z prodejny utekl, ovšem při útěku byl pronásledován a dostižen poškozeným obchodníkem. Na místo se dostavili městští strážníci, kteří pachatele předali domažlickým kriminalistům. Za loupež hrozí trest odnětí svobody na dva roky až deset let,“  sdělila policejní mluvčí Dagmar Brožová.

 

One thought on “Mladík zabodl v obchodě nůž do pokladny a chtěl peníze. Než se stihl vzpamatovat, prodejce ho vystříkal slzným sprejem!

  • 12.2.2016 at 04:48
    Permalink

    Správně, to musel ten parchant koukat, když chytil zásah do tváře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>