Muž málem uhořel v havarovaném vozidle. Ven mu pomohl náhodný kolemjedoucí, který jej vytáhl ven!

Tachovští policisté a hasiči přijali včera po dvacáté hodině oznámení o dopravní nehodě, k níž došlo nedaleko Březí na Tachovsku. Podle našich informací tam jedenapadesátiletý muž nezvládl jízdu a vylétl se svým vozidlem mimo vozovku, kdy následně narazil do stromu na kraji příkopu. Při nehodě došlo ke zranění tohoto řidiče a vzplanutí vozidla. Nebýt rychlé reakce kolemjedoucího řidiče, který řidiče z tohoto vozu vytáhl, muž by ve vozidle zcela jistě uhořel. 

hořící auto na křižovatce, zdroj-hzspkFoto: Ilustrační, zdroj: HZSPk

„Ve směru na Březí jel s osobním vozidlem Škoda Pick up 51letý řidič. Z dosavadního šetření vyplývá, že řidič při projíždění pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy dopravně technickému stavu komunikace, nezvládl řízení a vyjel vlevo mimo komunikaci, kde v silničním příkopu čelně narazil do kmene stromu,“  uvedla mluvčí tachovských policistů Dagmar Jiroušková. Po nárazu se vozidlo vznítilo a začalo hořet. Ven z havarovaného vozidla pomohl zraněnému řidiči náhodný kolemjedoucí. „Zraněný muž byl z místa transportován letecky do nemocnice. Ještě před tím s ním policisté provedli pasivní dechovou zkoušku, která byla pozitivní. Přesné ovlivnění alkoholem bude zřejmé až z rozborů odebrané krve. Vzniklou škodu na vozidle policisté odhadli na 40 000 korun, nehodou se i nadále zabývají,“  doplnila mluvčí policistů.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat