Muž tvrdil strážníkům, že nemá kam jít. Spal proto na chodníku!

V noci na dnešek vyjížděli plzeňští městští strážníci k muži, který ležel na chodníku ve Žlutické ulici. Když strážníci dorazili na místo a s mužem navázali komunikaci, zjistili, že je značně opilý. Muž navíc strážníkům také tvrdil, že nemá kam jít a proto nocuje na zemi.

opilec se válel u obchodního domu, mpplzen.czFoto: Ilustrační, MP Plzeň

„V noci byla hlídka městké policie vyslána do Žlutické ulice, kde se měl nacházet opilý muž. Zmíněného muže strážníci skutečně nalezli ležet před vchodem jednoho z domů. Jako důvod svého jednání 49letý Ostravák odpověděl, že nemá kam jít a tam se mu dobře leží. Muž působil dojmem silné podnapilosti, což potvrdila i následná dechová zkouška – 3,28 promile alkoholu v dechu. Vzhledem k tomu, že muž nebyl schopen ani podepsat výstup z tiskárny ani se postavit na nohy a s ohledem na povětrnostní a teplotní podmínky, rozhodli strážníci o jeho umístění na PAZS,“  upřesnila Dana Krausová, mluvčí MP Plzeň.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>