Muž upadl obličejem do ohniště a spálil si tvář. Přesvědčit jej, aby se nechal ošetřit, museli až přivolaní strážníci

V sobotu odpoledne přijali operátoři na tísňové lince 112 volání o popáleném muži, který měl upadnout před několika dny do ohniště a spálit si tvář. Oznámení uskutečnili známí tohoto muže, kteří měli o něj obavu, neboť muž totiž odmítal jít se svým zraněním do nemocnice. Na místo, které volající udali, proto vyrazili městští strážníci, kteří zraněného muže zakrátko nalezli. Jak se ukázalo, jednalo se o bezdomovce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„Telefonické oznámení přijaté na lince 112 vyjeli prověřit strážníci. Na místě v Cyklistické ulici už na ně čekal oznamovatel události a ukázal jim cestu k provizornímu přístřešku, kde strážníci našli zraněného muže, jenž měl silně popálenou část obličeje. Popáleniny si údajně měl dotyčný způsobit sám, když předchozího večera upadl a padl do otevřeného ohniště,“  upřesnila mluvčí městských strážníků Jana Pužmanová.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak ještě mluvčí doplnila, hlídka muži neprodleně přivolala zdravotnickou službu a do jejího příjezdu sledovala jeho životní funkce.

Foto: Autentické foto, zdroj: MP Plzeň

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat