Muž vyzbrojený sekerou vyhrožoval manželce a synovi. Nyní jej policisté stíhají

Policisté ze severního Plzeňska se zabývají případem nebezpečného vyhrožování. Toho se dopustil jedenašedesátiletý muž, který se vyzbrojil sekerou, s níž pak vyrazil na svoji manželku a syna. Oběma pak se zbraní v ruce vyhrožoval, že je zlikviduje.

sekera, zdroj - policie.czFoto: Ilustrační, zdroj: policie.cz

„Policisté z obvodního oddělení policie Město Touškov se v současné době zabývají jednáním 61letého muže, který měl v období od 1. června 2014 do 30. června 2016 na pozemku i v rodinném domě v obci Čeminy opakovaně slovně vyhrožovat své manželce a nevlastnímu synovi. Muž měl v jednom z případů své manželce i nevlastnímu synovi vyhrožovat se sekerou v ruce. Naposledy se takového jednání měl dopustit dne 30. června 2016, když opět slovně napadal poškozené osoby, ve kterých tímto vzbudil důvodnou obavu o život či zdraví,“  sdělil k tomuto případu policejní mluvčí Jan Koželuh.

Policisté proto dotyčnému muži na místě odebrali jeho sekeru, poté případ kvalifikovali jako trestný čin nebezpečného vyhrožování. Za jeho spáchání hrozí muži trest odnětí svobody až na tři roky.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat