Muž z Klatov vytáhl na svoji přítelkyni pistoli. Léto tak bude trávit ve vazbě!

Opravdu perné chvilky si prožila žena, kterou ohrožoval její přítel plynovou pistolí. Aby toho však nebylo málo, muž navíc začal ohrožovat také jiného staršího muže, který se v tu chvíli nacházel v blízkosti dotyčné ženy. Oběma těmto lidem dvaačtyřicetiletý agresor vyhrožoval, že je oddělá. Muže již soudce poslal do vazby, kde si tak počká na svůj zasloužený trest.

lupič, policie.czFoto: Ilustrační, policie.cz

„Policisté v Klatovech přijali ve středu 29. června letošního roku oznámení o nebezpečném vyhrožování. V Klatovech u prodejny v blízkosti ulice Domažlické dvaačtyřicetiletý místní muž vyhrožoval své přítelkyni a o šestnáct let staršímu muži, kdy na veřejném prostranství namířil na poškozené plynovou pistolí a vyhrožoval újmou na zdraví. Na místo byli přivoláni policisté a podezřelého muže v bytě na ulici Voříškova zajistili,“  sdělila mluvčí klatovských policistů Dana Ladmanová.

Policisté již v celé věci zahájili také úkony trestního řízení. Muž tak již byl obviněn z přečinů nebezpečného vyhrožování a výtržnictví.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat