Muže při odvětvování stromu zranila motorová pila. Do nemocnice jej dopravila sanitka

Včera došlo na Klatovsku k pracovnímu úrazu muže, který odvětvoval strom. Ve chvíli, kdy muž odřezával jednotlivé větve, došlo k tomu, že jej motorová pila zranila v obličeji. Zraněného muže přepravila do nemocnice sanitka.

sanitka a nosítka, zdroj - webFoto: Ilustrační, zdroj: web

„Ve středu 28. června tohoto roku přijali policisté na obvodním oddělení v Kolinci oznámení o pracovním úrazu v lesním porostu. Po sedmé hodině ranní devětačtyřicetiletý muž z obce na Sušicku prováděl odvětvování stromu v lesním porostu o obce Čachrov. Motorovou pilou si způsobil zranění hlavy, kdy napružená větev zespodu udeřila do motorové pity a došlo ke kontaktu lišty s obličejovou částí. Muž měl při prováděné činnosti nasazenou na hlavě ochrannou přilbu i s obličejovým chráničem,“  sdělila mluvčí policistů Dana Ladmanová. Cizí zavinění bylo vyloučeno a muž skončil v nemocnici s poraněním v obličejové části.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat