Na Domažlicku došlo v posledním týdnu k několika pokusům o sebevraždu. Zoufalství lidí nabírá na intenzitě!

Jen v posledním týdnu došlo na Domažlicku k několika pokusům o sebevraždu. U všech těchto případů zasahovali záchranáři a policisté. Ve většině případů se tak jednalo o muže.  Snad nejhorší z těchto případů řeší nyní kriminalisté. Jde totiž o muže, který si ve svém zaparkovaném autě lehl na otevřenou plynovou bombu a chtěl se tak vyhodit do povětří!

sebevrah na stromě, zdroj-webFoto: Ilustrační, zdroj: web

„Dne 31. května 2016 v 07:50 hodin přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení od náhodného kolemjdoucího, který v ulici Švabinského v Domažlicích objevil v zaparkovaném vozidle tovární značky Ford muže. Ten se nehýbal a na bušení do okna vozidla nijak nereagoval. Na místo ihned vyjela hlídka domažlických policistů, hasiči a zdravotníci. Čtyřiapadesátiletého muže, který ležel na otevřené plynové bombě CO2 a byl v bezvědomí, vytáhli z vozidla a předali do péče záchranářů,“  popsala dramatický zásah policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Jak se nám podařilo zjistit, jen od počátku týdne se tak jedná o několikátý případ, kdy se na Domažlicku pokusil někdo spáchat sebevraždu.

„Dne 30. května 2016 v nočních hodinách přijali policisté oznámení ženy, že její jednadvacetiletý syn chce skoncovat se životem. Po pohřešovaném bylo vyhlášeno předběžné opatření. Policisté prohledávali herny, bary, nádraží, okolí Domažlice, telefonicky prověřili všechny nemocnice v Plzeňském kraji. Vše s výsledkem negativním. V půl šesté ráno mladíka našel náhodný kolemjdoucí, který venčil psa, v zarostlém prostoru nedaleko Tří vrb oběšeného,“  doplnila smutný konec policejního pátrání policejní mluvčí. Tento případ však nebyl ojedinělým. Jen den poté řešili policisté další případ.

„Dne 31. května 2016 po devatenácté hodině přijali policisté na lince 158 další oznámení týkající se sebevražedných úmyslů. Řidič taxislužby oznámil, že u obce Chrastavice vysadil ženu, která cestou hovořila o tom, že spáchá sebevraždu. Když vystoupila z vozidla, odešla neznámo kam. Policisté ihned zorganizovali pátrací akci. V lese u Chrastavic se dopravním policistům podařilo šestačtyřicetiletou ženu nalézt. Přivolaní zdravotníci ji převezli na psychiatrické oddělení,“  přiblížila mluvčí.

 

2 thoughts on “Na Domažlicku došlo v posledním týdnu k několika pokusům o sebevraždu. Zoufalství lidí nabírá na intenzitě!

  • 7.6.2016 at 15:06
    Permalink

    A co to bylo za bombu? Plynová nebo CO2. Mám dojem, že plynová i CO2 jsou schopné bouchnout, ne?

  • 5.6.2016 at 14:01
    Permalink

    Mně je to jedno. Vlastně je to príma ;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat