Na hladině Velkého Boleveckého rybníka plavalo tělo muže. Nejspíše utonul

Dnes dopoledne vyjížděli policisté a kriminalisté k Velkému Boleveckému rybníku v Plzni, kde náhodný kolemjdoucí objevil mrtvé tělo osoby, které plavalo po hladině rybníka. Když policisté dorazili na místo a tělo vylovili, ukázalo se, že se jedná o postaršího muže. Policisté proto nařídili soudní pitvu, která musí prokázat, proč muž vůbec zemřel.

utonulý muž, zdroj - policie.czFoto: Ilustrační – policisté vytahují mrtvé tělo z vody, zdroj: policie.cz

„Zhruba deset minut před půl desátou jsme na tísňovou linku policie přijali oznámení od náhodného muže o tom, že na hladině Velkého Boleveckého rybníka objevil bezvládné tělo postaršího muže. Na místo ihned vyjely všechny složky integrovaného záchranného systému. Muži bohužel již nebylo pomoci. Policisté se případem ihned začali zabývat. Ve věci nařídili soudní pitvu a v tomto okamžiku zjišťují mimo jiné i totožnost zemřelého,“  upřesnila k nálezu mrtvého muže policejní mluvčí Hana Štefflová.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat