Na jedné z plzeňských ubytoven zemřel muž. Za jeho smrtí může být tuberkulóza. Vše ještě musí potvrdit pitva

Skutečně šílený zážitek mají za sebou nájemníci jedné z plzeňských ubytoven, kteří byli svědky toho, jak před jejich zraky zemřel za dramatických okolností tamní nájemník. Podle informací, s nimiž přišel server Krimi-Plzeň, měl muž před tím, než mu selhalo srdce, chrlit krev z úst.

zásahové auto připravené na zásahFoto: Ilustrační, Plzeňsko na dlani

K události došlo toto pondělí kolem třinácté hodiny, kdy na ubytovnu v Jateční ulici vyjížděli záchranáři a policisté. Na ubytovnu je zavolali sami nájemníci. Ti si totiž všimli, jak jeden z tamních nájemníků chrlí z okna svého pokoje krev. Než však záchranáři stihli na místo dojet, muž ztratil vědomí a zemřel.

Podle informací, které server Krimi-Plzeň zveřejnil, měl muž před svým úmrtím trpět silným kašlem a v minulosti se léčit s tuberkulózou. Proto se začíná již nyní spekulovat, zda nakonec za jeho smrtí nestojí právě tato nemoc. Ta se v posledním „kavernózním“ stádiu projevuje silným vykašláváním krve. Pokud by nařízená pitva zemřelého muže prokázala, že se skutečně jednalo o tuto vysoce infekční nemoc, vloží se do celého případu také hygienici, epidemiologové a karanténní opatření.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>