Na Klatovsku skoncovali se životem dva lidé. Žena skočila z okna, muž skončil pod koly vlaku!

Během jediného dne došlo na Klatovsku hned k dvěma tragickým událostem. V prvním případě se jednalo o pád sedmapadesátileté ženy z okna bytového domu v klatovské ulici Pod Nemocnicí. Jen o necelé čtyři hodiny později vyjížděli policisté a záchranáři k další tragédii, k níž došlo na trati Horažďovice – Č.Budějovice, kde rychlík přejel muže. V obou případech se patrně jednalo o sebevraždu. 

Sebevrah, zdroj-mpplzenFoto: Ilustrační, zdroj: MP Plzeň

„Policisté na Klatovsku přijali ve středu 14. března oznámení o pádu ženy z okna domu,“  sdělila mluvčí policistů Dana Ladmanová. K události došlo v jednom z bytových domů v ulici Pod Nemocnicí. Žena spadla z třetího patra a na místě zemřela. „Policisté po oznámení vyjeli na místo a zjistili totožnost sedmapadesátileté ženy z obce na Klatovsku, u které byla nařízena zdravotní pitva,“  dodala mluvčí. K další sebevraždě vyjížděli policisté jen o tři necelé čtyři hodiny později.

„Na Horažďovicku došlo ke srážce vlaku s mužem. V 16.53 hodin řídil strojvedoucí rychlíkový vlak na železniční trati Plzeň – České Budějovice. Za železniční stanicí Horažďovice Předměstí došlo ke srážce vlaku s mužem, který se pohyboval v prostoru trati. Policisté, zdravotníci, hasiči a koroner byli přivoláni na místo,“  doplnila k další tragické události policejní mluvčí. Policisté zjistili totožnost devětasedmdesátiletého muže z Kašperskohorska, který na následky zranění zemřel. Také u něho byla nařízena soudní pitva.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat