Na Rokycansku zase řádí podvodníci. Tentokrát nabízejí seniorům klempířské práce

Rokycanští policisté opětovně varují před pohybem několika osob, které obcházejí domy a nabízejí tamním obyvatelům opravy okapů. Tito lidé se chovají až dotěrně a není možné se jich zbavit. Jedná se tak již o několikátý případ, kdy se v tomto regionu tito podvodníci objevili.

v bzepečí domova, praha.euFoto: Ilustrační, zdroj: praha.eu

„Oznámení o podezřelé osobě, která měla v obci Bušovice na Radnicku nabízet klempířské práce, přijali policisté na lince tísňového volání 158 dne 9. června po desáté hodině dopoledne. Tentokrát muž s největší pravděpodobností cizí národnosti zazvonil u domu oznamovatelky a nabízel výměnu okapových svodů,“  sdělila policejní mluvčí Hana Kroftová.

Jak podotkla, opět nabídka směřovala ze strany neznámého muže k seniorce. Osmdesátiletá žena však navíc policistům sdělila, že muž měl přijet v dodávce žluté barvy. Podle jejích informací se nejspíše jednalo o cizince!

„Seniorka nabízenou službu od neznámé osoby odmítla, a ta s největší pravděpodobností s dalšími osobami, které seděly ve vozidle, odjela. Policisté ihned po oznámení vyjeli na místo, ale osoby, ani vozidlo dle popisu oznamovatelky, se nepodařilo zastihnout,“  doplnila mluvčí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>