Na silnicích se může tvořit ledovka. Policisté apelují na řidiče, aby byli opatrní

Policisté apelují na řidiče, aby v následujících dnech jezdili obezřetně. Podle všeho se totiž může na řadě míst regionu vytvářet ledovka. Nejhorší situace se očekává v noci na středu, kdy má podle meteorologů zasáhnout také Plzeňský kraj déšť se sněžením.  

sněhové závěje, zdroj-meteovcasnevarovani.czFoto: Ilustrační, zdroj: meteovcasnevarovani.cz

„Dopravní policisté varují všechny občany, že dnes 15. listopadu očekáváme od severozápadu postupně déšť nebo déšť se sněhem, místy mrznoucí s tvorbou ledovky. Komunikace budou místy kluzké. Řidiči i chodci by měli věnovat zvýšenou pozornost místním podmínkám a připravit se na to, že v důsledku těchto podmínek dochází k časté nehodovosti, u chodců ke zranění při pádu na zem. V případě jízdy autem by měli řidiči věnovat pozornost dopravnímu zpravodajství a měli by počítat s tím, že se zvýší doba jízdy. Měli by také být opatrní a ohleduplní,“  upozornila řidiče policejní mluvčí Veronika Hokrová.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat