Na vlakovém nádraží ležel mrtvý muž v kolejišti. Případem se zabývají policisté

Dnes časně ráno byl objeven v kolejišti na plzeňském vlakovém nádraží mrtvý muž. Podle našich zjištění se jednalo o muže ve věku mezi 35 až 40 lety.

kriminalistický technik na místě činu, M.šerákFoto: Ilustrační, zdroj: Krimi-Plzeň

„Plzeňští kriminalisté se dnes od brzkých ranních hodin zabývají smrtí muže, který byl nalezen bez známek života ležící v kolejišti na hlavním vlakovém nádraží v centru Plzně. Na místo přivolaný lékař bohužel konstatoval smrt,“  sdělila policejní mluvčí Hana Štefflová. V tomto okamžiku policisté zjišťují, co vedlo k úmrtí muže, kdy pracují hned s několika vyšetřovacími verzemi. Mezi ně patří například nešťastná náhoda, kdy muž mohl být zachycen vlakovou soupravou při nastupování do rozjíždějícího se vlaku. Ve hře je však také pokus o sebevraždu.

„Kromě toho policisté pátrají i po totožnosti mrtvého. Zemřelým je muž ve věku zhruba 35 až 40 let, postavy vysoké 175 – 180 cm,“  doplnila mluvčí. Ve věci bude nařízena soudní pitva, která určí příčinu smrti.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat