Několik policejních hlídek pátralo po ozbrojeném muži, jenž se měl pohybovat v okolí Valchy

Včera dopoledne zasahovalo několik policejních hlídek v plzeňské části Valcha, kde se měl údajně pohybovat muž s nožem. Policisté nechtěli nic podcenit, a proto na místo směřovalo hned několik hlídek. Ačkoliv policisté zahájili pátrací akci a prohledali široké okolí, muže se jim najít nepovedlo.

nůž, zdroj - vybaven.czFoto: Ilustrační, zdroj: web

„Na tísňovou linku 158 jsme přijali od náhodného občana oznámení o tom, že by se v Plzni v okolí Valchy měl pohybovat údajně podezřelý muž s nožem. Na místo byly okamžitě vyslány policejní hlídky, které začaly tuto informaci ověřovat. Policisté v rámci prověřování získaných informací mimo jiné zkontrolovali místo údajného výskytu podezřelé osoby, ale i široké okolí. V souvislosti s tím nebylo zjištěno žádné protiprávní jednání ani nebezpečná či podezřelá osoba. Akce byla krátce před polednem ukončena,“  upřesnila mluvčí policistů Veronika Hokrová.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>