Němec zatoužil po sexuálních hrátkách s prostitutkou, poté skonal ve vozidle

Poněkud kuriózní případ úmrtí řeší od včerejšího dne kriminalisté na Domažlicku. Konkrétně se jedná o případ úmrtí muže který skonal ve svém vozidle poté, co prožil sexuální hrátky s prostitutkou. K události došlo poblíž Chrastavic na Domažlicku. 

sexuální obtěžování, zdroj - youtubeFoto: Ilustrační, zdroj: youtube.com

„Dne 21. března 2018 v 21.15 hodin přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o úmrtí řidiče osobního automobilu Audi, který skonal ve vozidle na polní cestě u obci Chrastavice. Policisté po příjezdu na místo zjistili, že dvaašedesátiletý cizinec krátce předtím nabral v Domažlicích pětatřicetiletou ženu, se kterou odjeli k obci Chrastavice. Zde se ve vozidle oddávali sexuálním hrátkám. Když bylo po všem, v důsledku zdravotní indispozice řidič s vozidlem sjel mimo zpevněnou část polní cesty a zemřel. Vozidlo bokem následně narazilo do stromu a zastavilo. Spolujedoucí žena utrpěla lehké zranění,“  sdělila mluvčí policistů Dagmar Brožová. Přivolaná lékařka konstatovala smrt muže a jako předběžnou příčinu úmrtí určila srdeční selhání. Vyloučila souvislost úmrtí s dopravní nehodou a nařídila zdravotní pitvu zemřelého.

„Případem se dále zabývají kriminalisté služby kriminální policie a vyšetřování Domažlice,“  doplnila mluvčí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat