Nespokojený občan vyhrožoval pracovníkům obce. Jednoho z nich povalil na zem

Klatovští policisté řeší v současné době případ, v němž figurují dva pracovníci obce a jeden nespokojený občan. Podle všeho došlo uplynulý pátek mezi jím a zmíněnými pracovníky k potyčce, při níž došlo na strkanice. Když dva pracovníci obce káceli stromy, tento občan napadl jednoho z nich. Toho povalil na zem.

policie ilustrační, PnDFoto: Ilustrační, Plzeňsko na dlani

„Dva pracovníci obce měli na obecním pozemku porážet dva stromy, které zasahují do komunikace a znemožňují průjezd vozidel. Při porážení dřevin se na místo dostavil občan, který měl k jejich činnosti výhrady. Místní muž rukama strčil do šedesátiletého muže, ten spadl na zem a došlo k jeho zranění. A po chvilce přišli na místo i další občané obce. Dále rozčilený muž měl hodit kámen směrem k valníku, do kterého bylo dřevo nakládáno. Zraněný muž byl převezen do zdravotnického zařízení v Klatovech a nastala u něho pracovní neschopnost,“  upřesnila policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Policie případ šetří pro podezření ze spáchání přestupku. Není vyloučeno, že po zjištění dalších skutečností může dojít k překvalifikování na trestný čin.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>