Neznámý ´sprosťák´ povalil seniorku na zem, poté ji hrubě nadával

Policisté vyšetřují případ napadené seniorky. Tu zatím neznámý ´sprosťák´ povalil na zem ve chvíli, kdy žena venčila svého psa. Když žena upadla, hrubián se nestyděl ženě ještě nadávat. 

senioři na procházce, pndFoto: Ilustrační, Plzeňsko na dlani

„V pátek před devátou hodinou večer jsme přijali oznámení o napadení seniorky, ke kterému došlo v jedné z ulic na Jižním předměstí v Plzni. Na místo ihned vyjela policejní hlídka, která od oznamovatelky zjistila, že k napadení mělo dojít kolem osmé hodiny, kdy venčila svého psa. Poškozená byla na procházce ještě se dvěma ženami, když v inkriminovanou dobu do 75leté seniorky bezdůvodně zezadu strčil dosud neznámý muž. Následkem toho seniorka upadla na zem,“  sdělila policjení mluvčí Hana Kroftová. Neznámý hrubián následně z místa odešel a seniorku ještě počastoval vulgárními výrazy. „Na základě dosud zjištěných informací policisté proti dosud neznámému pachateli zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Policisté upozorňují veřejnost zejména seniory, pokud by se stali obětí obdobného jednání, aby neváhali a neprodleně takové jednání oznámili na bezplatnou linku tísňového volání 158,“  doplnila Kroftová.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>