Neznámý zloděj se vloupal do skříně s pečivem. Odtud sebral několik přepravek s chleby a rohlíky

Policisté z Domažlicka vyšetřují podivný případ krádeže pečiva. K tomu došlo ve Kdyni, kde se neznámý zloděj vloupal do skříně na nákladové rampě u jedné z tamních prodejen. Z této skříně zloděj následně sebral několik přepravek s pečivem. 

zloděj a vloupání, policie.czFoto: Ilustrační, zdroj: policie.cz

„Policisté z Obvodního oddělení Kdyně v současné době pátrají po „rohlíkovém“ zloději. Dosud neznámý pachatel dne 21. října 2017 ve Kdyni na nákladové rampě prodejny vypáčil petlici na skříni určené k uskladňování pečiva a vnikl do ní. Ze skříně ukradl deset plastových přepravek s třemi sty tukovými rohlíky, šedesáti houskami a šestnácti bochníky chleba,“  sdělila mluvčí policistů Dagmar Brožová. Podle jejích informací byla škoda na odcizeném pečivu vyčíslena na 1 738 korun, na odcizených přepravkách na 1 600 korun a na poškozené skříni na pečivo vznikla škoda ve výši 1 500 korun.

„Policisté ohledali místo činu a případ zaevidovali jako krádež. Po pachateli, kterému zřejmě rohlíky brzy polezou i z uší, usilovně pátrají,“  doplnila mluvčí.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat