Opilá cizinka, která upadla, skončila v péči záchranářů

Plzeňští strážníci řešili případ ženy, jež bezvládně ležela na lavičce v ulici Na Poříčí. Strážníky na místo přivolali náhodní svědci, kteří si povšimli toho, že žena leží a nehýbá se. Když hlídka strážníků dorazila na udané místo, zjistila, že žena je namol opilá. Jednalo se o osmatřicetiletou cizinku.

cizinka skončila v péči záchranářů, zdroj - mpplzen.czFoto: Autentické foto, zdroj: MP Plzeň

„Lochotínští strážníci vyjeli v úterý dopoledne k oznámení o ležící osobě v ulici Na Poříčí. Jakmile přijeli na místo, zjistili, že žena ležící na lavičce je značně opilá,“  sdělila mluvčí strážníků Jana Pužmanová. Jak dále uvedla, když se žena snažila hlídce strážníků sdělit svoji identitu, upadla obličejem na zem, kdy si způsobila silně krvácející zranění v obličeji. Na místo proto museli vyjíždět také záchranáři. „Do jejich příjezdu hlídka monitorovala základní životní funkce zraněné. Osmatřicetiletou cizinku si zdravotníci převzali do své péče a odvezli ji k dalšímu vyšetření do nemocnice na Borech,“  doplnila mluvčí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat