Opilec ležel na zastávce MHD. Na záchytku jej museli dopravit policisté

Včera po poledni museli vyjíždět plzeňští policisté na jednu ze zastávek MHD na Doubravce, kde se měl podle informací povalovat muž na zemi. Když policisté přijeli na místo, zjistili, že muž je namol opilý. V dechu mu naměřili rovných 3,83 promile alkoholu. Policisté proto muže převezli na záchytku.

opilec se válel u obchodního domu, mpplzen.czFoto: Ilustrační, zdroj: MP Plzeň

„Opilce, který se včera kolem jedné hodiny odpolední válel na zemi na ulici Masarykova v prostoru zastávky městské hromadné dopravy v Plzni na Doubravce, musela policejní hlídka naložit do služebního vozu a převézt na protialkoholní záchytnou stanici. Třicetiletý muž ležel na zemi a ohrožoval nejen vlastní zdraví, ale byl hrozbou i pro ostatní účastníky silničního provozu. Za přestupek proti veřejnému pořádku mu nyní hrozí pokuta do výše až 20 000 korun,“  upřesnila mluvčí policistů Hana Štefflová.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>