Opilec napadl dvě ženy a muže, poté z místa utekl. Do pátrání po něm se zapojilo několik hlídek policistů

V pondělí večer se rozjelo na Blovicku pátrání po jedenačtyřicetiletém muži ze Spáleného Poříčí, který měl zaútočit na dvě ženy a muže. K útoku došlo téhož dne poté, co sedmatřicetiletá žena muži domlouvala, aby si nebral léky na alkohol, který krátce předtím vypil. Muži se však její počínání nelíbilo a na ženu zaútočil. Do celého sporu se však vložila ještě další žena a muž. Také na ně agresor vystartoval. Násilník poté z místa utekl.

pouta, mpplzenFoto: Ilustrační, zdroj: mpplzen.cz

„Policisté z obvodního oddělení policie Blovice a Nepomuk na základě zjištěných skutečností vypátrali 41letého muže, který měl v době od 19:00 do 19:50 hodin dne 18. července 2016 v obci Spálené Poříčí fyzicky napadnout 37letou ženu, která mu rozmlouvala, aby si nebral léčiva na alkohol a poté měl fyzicky napadnout 66letého muže a 39letou ženu. Agresor následně z místa napadení utekl,“  popsal chování muže policejní mluvčí Jan Koželuh. Jak ještě doplnil, policisté z obvodních oddělení Blovice a Nepomuk na základě oznámení od poškozených agresora zakrátko vypátrali. Jak se ukázalo, byl řádně opilý.

„Muž byl ve stavu, kdy nebyl schopen samostatně chůze. Jedna z hlídek následně muže převezla do protialkoholní záchytné stanice, kde ho předala zdravotnickému personálu. Policisté z obvodního oddělení policie Blovice jednání muže kvalifikovali jako přestupek proti veřejnému pořádku a proti občanskému soužití,“  doplnil mluvčí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>