Opilec obtěžoval lidi na zastávce, poté chtěl napadnout strážníka. Muž skončil v želízkách!

Skutečně dramatický zásah mají za sebou plzeňští strážníci. Hlídka dvou strážnic, jenž včera po deváté hodině dopoledne procházela Solní ulicí v Plzni, byla upozorněna na muže, který měl obtěžovat ostatní lidi na zastávce MHD. Muž byl agresivní a sprostý. Když strážnice chtěly muže zkontrolovat, ten tvrdil, že doklady nemá a poté vysypal svůj batoh na chodník. Když na místo přijela další hlídka strážníků, opilec se rozohnil a ohnal po jednom ze strážníků.

pouta, mpplzenFoto: Ilustrační, MP Plzeň

„Před půl devátou ráno byla hlídka procházející Solní ulicí upozorněna na chování agresivního muže, stojícího na zastávce MHD a obtěžujícího lidi. Muž, z něhož táhl alkohol, nešetřil vulgarismy a prudce kolem sebe máchal rukama. Svou totožnost sdělil městským policistkám pouze ústně a na důkaz toho, že žádné doklady u sebe nemá, se rozhodl i to sám následně dokázat. Batoh, který měl v ruce, obrátil vzhůru nohama a zatřásl jím, až se z něj vysypala skleněná láhev, která se pak roztříštila o zem. Posila, která na místo záhy dorazila, aby muže předvedla ke zjištění totožnosti, musela následně zasáhnout. Jakmile byl totiž vyzván, aby hlídku následoval, hodil na jednoho ze strážníků onen batoh a vběhl do budovy Hlavní pošty. Pak se pokusil strážníka napadnout, otočil se a ohnal se po něm rukou, ale nezasáhl. Za pomoci donucovacích prostředků se ho podařilo zpacifikovat. Muž skončil s želízky na rukou. Pomoci přiběhl i jeden z občanů. Po vystřízlivění na protialkoholní záchytné stanici se bude muž zpovídat ze spáchaných přestupků,“  doplnila k zásahu mluvčí strážníků Jana Pužmanová.

 

One thought on “Opilec obtěžoval lidi na zastávce, poté chtěl napadnout strážníka. Muž skončil v želízkách!

  • 19.11.2016 at 19:14
    Permalink

    Takových ožralů bude pořád víc. To je hrůza! Lidi už nemají respekt k ničemu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>