Opilec se utábořil v baru. Když jej obsluha chtěla vyprovodit ven, vracel se zpět!

Poněkud nezvyklý případ řešili v uplynulých dnech domažličtí policisté. V jednom z tamních barů, kam je přivolala obsluha tohoto podniku, řešili muže, který si lehl na podlahu a nechtěl z tohoto baru odejít. Jak se ukázalo, jednalo se o notně zlitého opilce. 

opilec se válel u obchodního domu, mpplzen.czFoto: Ilustrační, zdroj: MP Plzeň

„Dne 2. března 2018 po půlnoci oznámil na tísňovou linku policie 158 majitel domažlického baru, že se u něj nachází opilý muž, který si lehl na zem a odmítá bar opustit,“  upřesnila k celé záležitosti mluvčí policistů Dagmar Brožová.  Muž byl několikrát z baru vyhozen, ale pokaždé se vždy vrátil. Muž tak svým počínáním značně obtěžoval hosty lokálu.

„Na místo vyjeli domažličtí policisté společně se psovodem se služebním psem. V baru ztotožnili osmatřicetiletého muže, kterého vyzvali k dechové zkoušce. Odborné měření elektronickým přístrojem ukázalo pozitivní výsledek 2,93 promile alkoholu v krvi,“  doplnila mluvčí Brožová. Policisté muže zajistili a chtěli jej předat rodičům. Ti však neotvírali, a proto byl muž policisty převezen do plzeňské protialkoholní záchytné stanice k vystřízlivění.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat