Opilec se válel před hudební školou. Muž skončil na záchytce

Doslova „na plech“ byl muž, který se povaloval před místní hudební školou v Blovicích na Plzeňsku. Policisty na místo přivolali údajně náhodní lidé, kteří si značně opilého muže všimli. Když jej policisté chtěli zkontrolovat a provést u něj dechovou zkoušku, muž to nezvládl. 

opilec se válel u obchodního domu, mpplzen.czFoto: Ilustrační, zdroj: MP Plzeň

„Dne 5. listopadu vyjeli blovičtí policisté ke značně podnapilému muži, který ležel na chodníku u umělecké školy. Na místě policisté muže ztotožnili a vyzvali k provedení dechové zkoušky. K odbornému měření elektronickým přístrojem i přes opakované pokusy vzhledem k jeho opilosti nedošlo,“  sdělila mluvčí policistů Iveta Kořínková. Policisté muže na místě zajistili, poté jej převezli do protialkoholní záchytné stanice k vystřízlivění. „Jednání opilého muže policisté evidují jako přestupek proti veřejnému pohoršení,“  doplnila Kořínková.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat