Oplzlý Němec přijel do Čech za sexem. Během soulože ho prostitutka okradla

Kdyňští policisté se zabývají případem, v němž figuruje šestasedmdesátiletý cizinec a prostitutka. Podle všeho totiž měla právě tato prostitutka během sexuálních služeb okrást svého klienta, jímž byl zmíněný muž. Podle našich zjištění se jedná o cizince z Německa, kterému se zachtělo služeb českých prostitutek.

policie ilustrační, PnDFoto: Ilustrační, Plzeňsko na dlani

„Dne 9. srpna 2016 přijali policisté Obvodního oddělení Kdyně oznámení šestasedmdesátiletého cizince o tom, že byl okraden v obci Kout na Šumavě. Dosud neznámý pachatel, či spíše pachatelka, odcizila z jeho peněženky finanční hotovost ve výši 440 euro, a to v době, kdy mu poskytovala sexuální služby. Podle aktuálního kurzu tak sexuchtivý cizinec přišel o 11 tisíc korun. Kdyňští policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež a po pachatelce intenzivně pátrají,“  sdělila k případu policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>