Osmnáctiletý cizinec ubodal na jedné z plzeňských ubytoven muže. Vraha policisté chytili v Praze!

Včera po dvaadvacáté hodině byli plzeňští kriminalisté povoláni do jedné z plzeňských ubytoven, kde bylo objeveno tělo mrtvého muže. Ten byl podle našich informací bodnut do srdce. Policisté, kteří na případu začali okamžitě pracovat, zjistili, že podezřelým je teprve osmnáctiletý muž. Již pouhé dvě hodiny po činu byl tento podezřelý muž zadržen policejní hlídkou na pražském autobusovém nádraží ve chvíli, kdy chtěl prchnout zpět do své vlasti. Policisté museli při zatýkání použít služební pistole!

nůž, zdroj - vybaven.czFoto: Ilustrační, fotoarchiv Plzeňsko na dlani

„Dne 3. března 2017 přijal operační důstojník Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje po desáté hodině večer oznámení o nalezeném mužském těle bez známek života na ubytovně v Plzni na Slovanech. Na místo okamžitě vyslal hlídky a kriminalisté zjistili, že se jednalo o 39letého cizince. Dle prvotních zpráv koronera muž zemřel na následky bodných poranění. Byla nařízena soudní pitva,“  sdělila k případu policejní mluvčí Martina Korandová.

Policisté okamžitě zahájili intenzivní pátrání po možných podezřelých a zároveň provedli prvotní úkony na místě činu. O necelé dvě hodiny později se jim podařilo zadržet podezřelého muže.

„Na základě poznatků plzeňských policistů jej zadrželi kolegové z MOP (místní oddělení policie) Karlín v Praze, kteří jej vyhledali mezi čekajícími cestujícími na Ústředním autobusovém nádraží Florenc. Policisté při zadržení použili hrozby namířenou střelnou zbraní a eskortovali muže na oddělení, kde si jej po provedení úkonů převzali naši kriminalisté. Zadržený chtěl zřejmě opustit Českou republiku,“  dodala mluvčí. V současné době je tento podezřelý muž umístěn v policejní cele.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat